Απορρίμματα

Εκτυπώσιμη μορφήΕξαγωγή σε PDF

Ο Δήμος Λαμιέων διαθέτει ένα στόλο από 20 απορριμματοφόρα, τα οποία καλύπτουν τις ανάγκες συλλογής των απορριμμάτων από όλες τις Δημοτικές Ενότητες με τουλάχιστον εβδομαδιαία συχνότητα επίσκεψης. Η αναλυτική κατάσταση των δρομολογίων αποτυπώνεται στον ακόλουθο πίνακα:

Δημοτική Ενότητα Υπάτης
Α/ΑΠεριοχήΗμέρες & ώρες διέλευσηςΑριθμοί κάδων
1ΥπάτηΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή στις 07:00 
2Λουτρά ΥπάτηςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή στις 08:00 
3ΡοδωνιάΤρίτη - Πέμπτη στις 07:00 
4ΣυκάΤετάρτη στις 07:15 
5ΑμαλώταΤετάρτη στις 08:00 
6ΚαρυάΤετάρτη στις 08:35 
7ΒασιλικάΤετάρτη στις 09:00 
8ΛαδικούΤετάρτη στις 09:50 
9ΜαγούλαΤετάρτη στις 10:30 
10Ν.ΥπάτηΤετάρτη στις 11:00 
11ΒαρκάΤετάρτη στις 11:15 
12ΜιχέικαΤετάρτη στις 11:40 
13ΛελέικαΤετάρτη στις 11:50 
14ΜεσοχώριΤετάρτη στις 07:50 
15ΠύργοςΤετάρτη στις 08:30 
16ΠεριστέριΤετάρτη στις 09:15 
17ΛυχνόΤετάρτη στις 10:00 
18ΚαστανιάΤετάρτη στις 10:30 
19Ι.Μ. ΑγάθωνοςΤετάρτη στις 11:20 
20ΚαπνοχώριΤετάρτη στις 11:50 
21ΔάφνηΠέμπτη στις 09:00 
22ΝεοχώριΠέμπτη στις 10:30 
23ΜεξιάτεςΤρίτη - Παρασκευή στις 07:00 
24ΚομποτάδεςΤρίτη - Παρασκευή στις 08:00 
1ΜοσχοχώριΔευτέρα - Πέμπτη στις 07:00 
2ΚρίκελοΔευτέρα - Πέμπτη στις 07:30 
3ΒαρδάτεςΔευτέρα - Πέμπτη στις 08:15 
4ΓοργοπόταμοςΔευτέρα - Πέμπτη στις 09:00 
5ΑλεπόσπιταΔευτέρα - Πέμπτη στις 10:00 
6ΗράκλειαΤρίτη - Παρασκευή στις 09:00 
7ΔαμάσταΤρίτη - Παρασκευή στις 10:00 
8Δυο ΒουνάΤετάρτη στις 07:10 
9ΔέλφινοΤετάρτη στις 07:45 
10ΚουμαρίτσιΤετάρτη στις 08:35 
11ΟίτηΤετάρτη στις 10:15 
12ΣκαμνόςΤετάρτη στις 10:55 
13ΕλευθεροχώριΤετάρτη στις 11:50 
Δημοτική Ενότητα Γοργοποτάμου
A/AΠεριοχήΗμέρες & ώρες διέλευσηςΑριθμοί κάδων
1ΛειανοκλάδιΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή στις 09:00 
2ΖηλευτόΤρίτη - Πέμπτη στις 07:55 
3ΣτύρφακαΤρίτη - Πέμπτη στις 09:00 
4ΑμούριΤρίτη - Πέμπτη στις 10:10 
Δημοτική Ενότητα Λειανολαδίου
Α/ΑΠεριοχήΗμέρες & ώρες διέλευσηςΑριθμοί κάδων
1ΠαύλιανηΤετάρτη στις 09:00 
Δημοτική Ενότητα Παύλιανης
Α/ΑΠεριοχήΗμέρες & ώρες διέλευσηςΑριθμοί κάδων
1ΣτυλίδοςΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:00 
2Νέα ΜαγνησίαΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:00 
3Εργατικά Νέας ΜαγνησίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:00 
4ΡοδίτσαΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:20 
5Εργατικά ΡοδίτσαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:15 
6Μεγάλη ΒρύσηΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:45 
7ΔΕΗ - Παναγροτική - ΣυνεργείαΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:15 
8Σμύρνης (Αθηνών - Κύπρου)Δευτέρα - Παρασκευή στις 07:0012 
9Αθηνών (Σμύρνης - Αερογέφυρα)Δευτέρα - Παρασκευή στις 07:3050
10ΧαιρωνείαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:001
11ΓοργοποτάμουΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:3514
12ΑντίκυραςΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:457
13ΔελφώνΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:503
14ΤανάγραςΔευτέρα - Παρασκευή στις 13:009
15Χαλκομάτας - Λ. ΔημοκρατίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:1515
16Πιερίων - ΔαμάσταςΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:305
17Ολύμπου - ΠηλίουΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:4512
18ΚραββαρίτουΔευτέρα - Παρασκευή16
19Αμφικτυόνων (Σμύρνης - Λ.Δημοκρατίας)Δευτέρα - Παρασκευή στις 09:0018
20Τανάγρας (Κύπρου - Λ.Δημοκρατίας)Δευτέρα - Παρασκευή στις 09:1510
21Πλαταιών - ΗράκλειαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:458
22Σόλωνος (Σμύρνης - Λ.Δημοκρατίας)Δευτέρα - Παρασκευή στις 10:2015
23Καβάφη (Αθηνών - Ναυπάκτου)Δευτέρα - Παρασκευή στις 10:4012
24Ναυπάκτου - ΣόλωνοςΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:553
25Παπαρρηγοπούλου (Αμφικτυόνων - Χαλκομάτας)Δευτέρα - Παρασκευή στις 11:158
2628ης ΟκτωβρίουΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:3010
27ΓραβιάςΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:454
28Κων. ΑβραάμΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:555
29ΣανταρόζαΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:005
30Λ. ΕλευθερίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:103
31Λ. ΕιρήνηςΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:157
32Λ. ΔημοκρατίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:255
33Πλ.ΠάρκουΔευτέρα - Παρασκευή στις 06:45 
34Πλ.ΛαούΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:00 
35Πλ.ΕλευθερίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:10 
36Διάκου - ΠατρόκλουΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:15 
37ΚαραγιαννοπούλουΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:20 
38Λ.Καλυβίων - ΣταυρόΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:35 
39Απελευθέρωσης (Άνω Ρεβένια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 08:10 
40Ζαΐμη (Άνω Ρεβένια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 08:20 
41Ελικώνος (Άνω Ρεβένια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 08:35 
42Οδησσού (Άνω Ρεβένια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 08:40 
43Πηνελόπης (Άνω Ρεβένια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 08:50 
44Νήσου Ρω (Άνω Καλύβια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 09:05 
45Αγίου Κων/νου (Άνω Καλύβια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 09:15 
46Οικισμός Α.Ο.Σ.Δ.Υ. (Άνω Καλύβια)Τρίτη - Πέμπτη στις 10:00 
47Αγίου Αθανασίου (Άνω Καλύβια)Δευτέρα - Παρασκευή στις 09:30 
48Βιομηχανία γάλακτοςΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:45 
49Βιομηχανία γάλακτος - είσοδο ΣταυρούΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:40 
50Σταυρός - ΒράχαΔευτέρα - Τετάρτη- Παρασκευή στις 09:00 
51Σ.Σ.ΛειανοκλαδίουΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:10 
52Λ.Καλυβίων από Σ.Σ.Λειανοκλαδίου προς Λαμία - Σπ.ΜελάΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:40 
53Όπισθεν Ντουλάκη από Σ.Σ.Λειανοκλαδίου - Σπ.ΜελάΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:55 
54ΒΙ.ΠΕ. ΛαμίαςΤρίτη - Πέμπτη στις 12:00 
55Σόλωνος - Σμύρνης - Βουρτσελά - Χατζηδάκη - 25ης Μαρτίου - Σπ.Μελά - Γαζή - Λ.ΔημοκρατίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:00 
56ΣωκράτουςΔευτέρα - Παρασκευή στις 07:509
57ΚαστοριάςΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:151
58ΘηβώνΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:351
59ΠλαταιώνΔευτέρα - Παρασκευή στις 08:552
60ΚορίνθουΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:105
61ΆργουςΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:302
622η Πάροδος ΚορίνθουΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:401
63ΕπιδαύρουΔευτέρα - Παρασκευή στις 09:553
64Λεβαδείας - Λ.ΔημοκρατίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:1011
65ΠαπαθανασίουΔευτέρα - Παρασκευή στις 10:306
66Πλ.ΠαγκρατίουΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:001
67Φραντζή - Λ.ΔημοκρατίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:1012
68Σόλωνος από Σμύρνης - Λ.ΔημοκρατίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:3013
69ΠυθίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:455
70ΕυκλείδηΔευτέρα - Παρασκευή στις 11:551
71ΑμβρακίαςΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:101
72ΜυκηνώνΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:152
73ΑμφιπόλεωςΔευτέρα - Παρασκευή στις 12:302
74Θυμάτων Εμφυλίου ΠολέμουΔευτέρα - Παρασκευή 4
755η Πάροδος ΛεβαδείαςΔευτέρα - Παρασκευή
76Λ.ΕλευθερίαςΔευτέρα - Παρασκευή3
77ΜακεδονίαςΔευτέρα - Παρασκευή2
78ΘεσσαλίαςΔευτέρα - Παρασκευή1
79ΠαπαναστασίουΔευτέρα - Παρασκευή2
80ΚαββαδίαΔευτέρα - Παρασκευή3
81ΚαράγιωργαΔευτέρα - Παρασκευή4
82ΜπελογιάννηΔευτέρα - Παρασκευή1
83ΠρεβέζηςΔευτέρα - Παρασκευή5
84ΦλωρίνηςΔευτέρα - Παρασκευή2
85ΠύλουΔευτέρα - Παρασκευή2
86ΜετσόβουΔευτέρα - Παρασκευή3
87ΚιλκίςΔευτέρα - Παρασκευή1
88ΒουρτελάΔευτέρα - Παρασκευή4
89ΕλευσίνοςΔευτέρα - Παρασκευή4
90Σμύρνης (Κύπρου - Βουρτσελά)Δευτέρα - Παρασκευή3
91ΑνδρούτσουΔευτέρα - Παρασκευή3
92ΣκληβανιώτηΔευτέρα - Παρασκευή5
93ΚοραήΔευτέρα - Παρασκευή9
94ΚάλβουΔευτέρα - Παρασκευή 3
95ΠηλέωςΔευτέρα - Παρασκευή4
96ΜαλαμίδαΔευτέρα - Παρασκευή2
97Είσοδος ΓηπέδουΔευτέρα - Παρασκευή6
98ΦιλιαδώνοςΔευτέρα - Παρασκευή1
99ΣάμουΔευτέρα - Παρασκευή2
100Ψαρρών & ΦοίνικοςΔευτέρα - Παρασκευή1
101Φοίνικος (από Ψαρρών)Δευτέρα - Παρασκευή4
102Πλ.Πασιάκου (Δημοτικό Parking)Δευτέρα - Παρασκευή5
103Κυθήρων & ΤσαλτάκηΔευτέρα - Παρασκευή1
104Τσαλτάκη (όπισθεν Ακαδημίας)Δευτέρα - Παρασκευή 2
105ΦλέμινγκΔευτέρα - Παρασκευή4
106Πλ.ΠολυτεχνείουΔευτέρα - Παρασκευή8
107Άνδρου (Γραφεία Συλλόγου Αμφιθέας)Δευτέρα - Παρασκευή2
108Άνδρου (Αρτοποιείο Σύψα)Δευτέρα - Παρασκευή2
109ΣκοπέλουΔευτέρα - Παρασκευή4
110ΑμοργούΔευτέρα - Παρασκευή2
111ΕυβοίαςΔευτέρα - Παρασκευή5
112ΜυκόνουΔευτέρα - Παρασκευή2
113ΑϊστράτηΔευτέρα - Παρασκευή6
114Πάροδος ΑϊστράτηΔευτέρα - Παρασκευή1
115ΚύθνουΔευτέρα - Παρασκευή1
116ΝάξουΔευτέρα - Παρασκευή2
11714η Πάροδος ΤυμφρηστούΔευτέρα - Παρασκευή1
118ΚερκύραςΔευτέρα - Παρασκευή6
119ΚεφαλληνίαςΔευτέρα - Παρασκευή7
120ΛευκάδαςΔευτέρα - Παρασκευή3
121Πρώην Τ.Ε.Λ.Δευτέρα - Παρασκευή2
122ΣαμοθράκηςΔευτέρα - Παρασκευή4
123Παιδικός Σταθμός "Ουράνιο Τόξο"Δευτέρα - Παρασκευή2
124Ταβέρνα "Όμηρος"Δευτέρα - Παρασκευή3
125Πάροδος όπισθεν Μύλων ΤσεκούραΔευτέρα - Παρασκευή2
126Συνοικία ΤαράτσαΔευτέρα - Παρασκευή16
127Αιγίνης (είσοδος 17ου Δημ.Σχολείου)Δευτέρα - Παρασκευή2
128Πλ.Βενιζέλου (είσοδος 3ου Δημ.Σχολείου)Δευτέρα - Παρασκευή2
129ΠαπαγεωργίουΔευτέρα - Παρασκευή9
130Εργατικά ΓαλανέικωνΔευτέρα - Παρασκευή23
131Κωστή ΠαλαμάΔευτέρα - Παρασκευή7
132Ερυθρού ΣταυρούΔευτέρα - Παρασκευή3
133ΜαυροκέφαλουΔευτέρα - Παρασκευή2
134ΚαψάληΔευτέρα - Παρασκευή3
135ΣτρογγυλάκουΔευτέρα - Παρασκευή3
136ΚαρυωτάκηΔευτέρα - Παρασκευή4
137ΚνωσσούΔευτέρα - Παρασκευή1
138Γήπεδο 5 x 5 (Γαλανέικα)Δευτέρα - Παρασκευή1
139Κοιμητήριο Αγ.Παρασκευής (Ταράτσα)Δευτέρα - Παρασκευή1
140ΠρατήριοΔευτέρα - Παρασκευή 1
141ΡιζάκοςΔευτέρα - Παρασκευή2
142Ρεκτιφιέ Γαλανός - ΌλυμποςΔευτέρα - Παρασκευή4
143Ησαΐα (Πινδάρου - Πλ.Λαού)Δευτέρα - Παρασκευή13
144Βύρωνος (Πεζόδρομος)Δευτέρα - Παρασκευή4
145Μακροπούλου από ΑινιάνωνΔευτέρα - Παρασκευή4
146Αινιάνων - ΜακροπούλουΔευτέρα - Παρασκευή3
147ΠραξιτέλουςΔευτέρα - Παρασκευή5
1481η Πάροδος ΔραγατσανίουΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή5
149ΔραγατσανίουΔευτέρα - Παρασκευή
150Μαραθώνος ΒησσαρίωνοςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή4
151ΑναπαύσεωςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
152ΗρώωνΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή1
152Ματσούκα - ΜενελάουΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή8
153ΑργοναυτώνΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
154ΚωνσταντινουπόλεωςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
155Βύρωνος & ΜπότσαρηΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
156ΙπποκράτουςΔευτέρα - Παρασκευή5
157ΑσκληπιούΔευτέρα - Παρασκευή2
158Είσοδος ΚολυμβητηρίουΔευτέρα - Παρασκευή1
159ΑχαιώνΔευτέρα - Παρασκευή7
160Μαλλιέων - ΛαχανάΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή6
161ΠοσειδώνοςΔευτέρα - Παρασκευή2
162ΔεληγιάννηΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
163ΦοίνικοςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή4
164ΖακύνθουΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή6
165ΣπετσώνΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
166ΠάφουΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
167ΠαρνασσούΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή6
168ΨαρρώνΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή2
169ΠαρδάληΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή3
170ΤσιριμώκουΔευτέρα - Παρασκευή9
171Ολύμπου - ΠαπαρρηγοπούλουΔευτέρα - Παρασκευή7
172Έσλιν από ΣατωβριάνδουΔευτέρα - Παρασκευή10
173ΕυριπίδουΔευτέρα - Παρασκευή2
174ΜύλωνΔευτέρα - Παρασκευή4
175ΑριστοφάνουςΔευτέρα - Παρασκευή2
176'ΗραςΔευτέρα - Παρασκευή1
177Μπότσαρη - Γ.ΠλατήΔευτέρα - Παρασκευή11
178ΞενοφώντοςΔευτέρα - Παρασκευή4
179Πατρόκλου - ΣατωβριάνδουΔευτέρα - Παρασκευή8
180Αμπλιανίτη από ΜΕΡ.ΥΠ.Δευτέρα - Παρασκευή7
181Αχιλλέα - τέρμα ΙσιαδάκιΔευτέρα - Παρασκευή8
182Τυμφρηστού - ΒόρειοΔευτέρα - Παρασκευή43
183Τ.Ε.Λ.Δευτέρα - Παρασκευή2
184Αλύτρωτων ΠατρίδωνΔευτέρα - Παρασκευή7
185Μυλωνά - ΛευκαδίτηΔευτέρα - Παρασκευή7
186Αγ. ΠαρασκευήςΔευτέρα - Παρασκευή10
187ΚτημένηςΔευτέρα - Παρασκευή3
188ΨωμάΔευτέρα - Παρασκευή3
189ΠιλάληΔευτέρα - Παρασκευή4
190ΤσιλαλήΔευτέρα - Παρασκευή4
191ΣανατορίουΔευτέρα - Παρασκευή5
192Επισμηναγού ΜυλωνάΔευτέρα - Παρασκευή 
193Σούπερ Μάρκετ "Γαλαξίας"Δευτέρα - Παρασκευή6
194Σούπερ Μάρκετ "Lidl"Δευτέρα - Παρασκευή2
195Οικισμός ΕυρυτάνωνΔευτέρα - Παρασκευή24
196ΑγριλιάΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
197ΛυγαριάΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
198Διασταύρωση Αμουρίου - Φανάρια ΣταυρούΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
199ΖακαίικαΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
200ΚωσταλέξιΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
201ΦραντζήΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
202ΚόμμαΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
203Αθηνών - ΑερογέφυραΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
204Φραντζή (Ναυπάκτου - Γέφυρα)Δευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
205Συνεργείο ΜπάμπαληΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
206Πρατήριο ΒΡ όπισθενΔευτέρα - Τρίτη - Παρασκευή 
207ΑγριλιάΠέμπτη 
208ΛυγαριάΠέμπτη 
209Διασταύρωση Αμουρίου - Φανάρια ΣταυρούΠέμπτη 
210ΖακαίικαΠέμπτη 
211ΚωσταλέξιΠέμπτη 
212ΦραντζήΠέμπτη 
213ΚόμμαΠέμπτη 
214Αθηνών - ΑερογέφυραΠέμπτη 
215Είσοδος πόλης (από Αγ.Τρύφωνα)Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
216"Ρούμελη" - "Αλέξανδρος" - "STAR CHANNEL" - "Τζούνος" - "ΕΚΟ Χατζητσοπάνης"Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
217Τροχαία αυτοκινητοδρόμων - Θερμοπύλες - Μνημείο ΛεωνίδαΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
218"GOODYS" - "BEST"Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
219Ανθήλη - Εργατικά ΑνθήληςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
220Αλαμάνα (EVEREST) - DAF - E.O. - "ΟΑΣΗ"Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
221ΤΣΑΔΗΜΑΣ - "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ"Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
222Π.Ε.Ο. από "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" έως Κοιμητήριο Αγ.ΠαρασκευήςΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
223Αγ.ΠαρασκευήΔευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 
224Είσοδος πόλης (από Αγ.Τρύφωνα)Τρίτη - Πέμπτη 
225"Ρούμελη" - "Αλέξανδρος" - "STAR CHANNEL"Τρίτη - Πέμπτη 
226Τροχαία αυτοκινητοδρόμων - ΘερμοπύλεςΤρίτη - Πέμπτη 
227"GOODYS" - "BEST"Τρίτη - Πέμπτη 
228Ανθήλη - Εργατικά ΑνθήληςΤρίτη - Πέμπτη 
229Αλαμάνα (EVEREST) - DAFΤρίτη - Πέμπτη 
230"SOULIS" - "MAX ΠΑΣΙΑΚΟΣ" - "ΧΡΩΜΑΤΑ ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ"Τρίτη - Πέμπτη  
Δημοτική Ενότητα Λαμίας
Α/ΑΠεριοχήΗμέρες & ώρες διέλευσηςΑριθμοί κάδων